به نظر می رسد کارگردان مشهور God Of War III یعنی Stig Asmussen اکنون در استودیو Respawn Entertainment مشغول به کار است .

Asmussen طی ایمیلی به وبسایت Polygon اعلام کرد که از چند ماه پیش به Respawn پیوسته است . همچنین  Vince Zampella موسس Respawn نیز با تایید این خبر اعلام کرد Stig Asmussen به عنوان کارگردان در حال همکاری با Respawn است .

Stig Asmussen مشخصا بر روی Titanfall کار نکرده است و به نظر می رسد در حال کار بر روی پروژه جدید Respawn است . مشخص نیست این پروژه چه عنوانی است ، آیا نسخه جدید Titanfall و یا عرضه Titanfall بر روی PS4 ؟

همانطور که می دانید بهمن ماه بود که یکی از پروژه های اصلی Santa Monica کنسل شد و جمع زیادی از کارکنان این استودیو بخصوص کارگردان ارشد یعنی آقای Asmussen  از این استودیو اخراج شدند . از آن زمان بسیاری از استودیو ها برای جذب این افراد با استعداد تلاش کردند و کارگردان God Of War III نیز در این نقل و انتقالات به Respawn Entertainment پیوسته است .

لازم بذکر است Respawn با وجود رابطه نزدیکی که با EA دارد هنوز یک توسعه دهنده مستقل بحساب می آید که عناوین خود با با حق نشر EA منتشر می کند .